Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
10/10

Léčivé byliny, čaje a směsi, Petr Chobot a Amazonie. Jak to jde dohromady?

  • Přidáno: 08.08.2014   |   2655 čtení / zobrazení
V červenci 2014 jsme se rozhodli připojit k dlouhodobému projektu Petra Chobota na záchranu amazonských deštných pralesů a jejich původních obyvatel MUTUAL HELP PROJECT. Domluvili jsme se s Petrem a jeho týmem a vznikl z toho internetový obchod lecive-byliny.eu.

Vítáme Vás u nás!
P. S.: Nakoupíte zde za stejné ceny jako na Petrových stránkách a k původním obyvatelům doputuje stejný díl z prodejní ceny:)
 
 
Co je MUTUAL HELP PROJECT?
Filosofií tohoto projektu, na kterém Petr Chobot pracuje s týmem botaniků, lékařů a dalších specialistů v amazonském pralese, je model vzájemné pomoci uskutečňované mezi Amazonií a naší, takzvanou západní civilizací.
Díky tomu můžeme získat přístup k nesmírně účinným šamanským rostlinným prostředkům, schopným vyléčit i velmi vážné choroby. Opačným směrem, tedy od nás do Amazonie, která se nachází ve stavu smrtelného zápasu o své přežití, pak putují jako velmi významná pomoc takto získané finanční prostředky.
 
Petr Chobot je biolog, který přímo v terénu 18 let studoval šamanský způsob léčení v Amazonii. Došel k pevnému přesvědčení, že původní indiánská etnika vlastnila a některá stále vlastní naprosto výjimečné receptury a znalosti týkající se pralesních rostlin a stromů, schopných vyléčit i některé choroby, které jsou naší civilizací považovány za neléčitelné (například diabetes) nebo léčitelné velmi obtížně. Rozhodl se zpřístupnit tyto prostředky lidem, kteří těmito chorobami trpí a na oplátku žádá pomoc pro Amazonii a její původní obyvatele.
 
Další informace o MUTUAL HELP PROJECT naleznete zde.