Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
8/10

Aguaje / Matka pralesa

Peruánské byliny - Aguaje / Matka pralesa
  • Peruánské byliny - Aguaje / Matka pralesa
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000042
200.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Látky obsažené v sušených plodech Aguaje formují ženskou postavu, harmonizují stav estrogenů, blahodárně působí v období menopauzy. Zlepšují vidění, problémy s pletí, omezují vypadávání vlasů, zmírňují menstruační bolesti. Působí proti osteoporóze (tzv. řídnutí kostí). Aguaje je bohatým zdrojem vitamínů A, E a C.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Takzvaná palma (ve skutečnosti jde o strom z čeledi arekovitých) Mauritia flexuosa (místní název Aguaje) je pro obyvatele tropické Jižní Ameriky jednou z nejdůležitějších víceúčelově užívaných palem. Amazonskými indiány Shipibo, ale i jinými etniky je přezdívána "Posvátný strom života" a považována za „Matku pralesa“ a to díky neuvěřitelné síle ukryté v jejích plodech. Ty mimo jiné obsahují látky podobné ženským hormonům, takzvané fytoestrogeny. Indiánky užívají plody aguaje již tisíce let a vědí, že jejich pravidelnou konzumací se ženské tělo vytvaruje do naprosté dokonalosti.
Této vlastnosti - schopnosti formovat krásné ženské tělo - může být velmi dobře využito jako součásti diet a prostředku velmi účinného snížení nadváhy. Během hubnutí je totiž tuk v ženském těle přerozdělován a ukládán pouze na „ta správná“ místa. Chcete-li užívat plody aguaje především z tohoto důvodu, velmi doporučujeme zároveň s nimi popíjet bylinnou směs Modrý květ / Detoxikace organismu.
Látky obsažené v plodech aguajey dokážou u žen odstranit či podstatně zmírnit migrény, problémy s pletí, vypadávání vlasů, osteoporózu (řídnutí kostí), menstruační bolesti a další. Aguaje je výborná pro těhotné a kojící ženy, zlepšuje totiž stav dětských svalů a kostí.

Složení:
Plod Mauritia flexuosa 100 %

Použití:
Jednu čajovou lžičku prášku denně rozpustit v přiměřeném množství teplé vody, vzniklou emulzi vypít najednou. Alternativně lze vmíchat do stravy (ne horké).

Kontraindikace:
Vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy. Kvůli obsahu látek velmi podobných ženským hormonům se mužům nedoporučuje dlouhodobé užívání.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)