Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
9/10

Bílý kořen / Klidná mysl

Peruánské byliny - Bílý kořen / Klidná mysl
  • Peruánské byliny - Bílý kořen / Klidná mysl
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000056
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs zlepšuje duševní stav, zvyšuje odolnost vůči stresu a depresím. Navrací a posiluje vitalitu po nemoci a lécích, pomáhá při psychickém vyčerpání, neurózách a nespavosti, tonizuje nervový systém.
Balení obsahuje dávku na 15 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů, Byliny použité v této směsi s úspěchem užívají obyvatelé jižní Ameriky ke zlepšení duševního stavu, ke snížení stresu a pocitů úzkosti. Při potřebě získat psychické síly k překonání vážného onemocnění, k navrácení a posílení vitality, k usnadnění hojení ran, k regeneraci organismu poškozeného alkoholismem, narkomanií či nadměrným užíváním léků.
Byliny využívají i ke zmírnění následků jednorázového nadměrného požití alkoholu, k zachování svěžesti pokožky, k osvěžení paměti, k posílení sebevědomí, ke zmírnění depresí, psychického vyčerpání a neuróz. Dále k zachování dobrého zraku a sluchu, k udržení pevnosti kostí a svalů a při nespavosti.

Složení:
Maca, Chuchuhuasa, Dobromysl, Třezalka a Meduňka v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)