Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Bílý květ / Zdravá žena

Peruánské byliny - Bílý květ / Zdravá žena
  • Peruánské byliny - Bílý květ / Zdravá žena
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000055
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs působící příznivě na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách. Tonizuje vaječníky a dělohu, posiluje ženské reprodukční orgány. Velmi vhodná při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky při bolestivé a nepravidelné menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách, při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů. Tonizuje vaječníky a dělohu, Vhodná také pro očistu kůže od chronických skvrn.

Složení:
Flor Blanca, Marco, Conchalagua, Kontryhel, Řebříček a Přeslička v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatelky) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat.Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)