Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Červený plod / Spokojený muž

Peruánské byliny - Červený plod / Spokojený muž
  • Peruánské byliny - Červený plod / Spokojený muž
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000048
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs normalizuje správnou funkci prostaty, navrací a posiluje vitalitu, urychluje regeneraci, stimuluje sexuální výkonnost. Zvyšuje odolnost při vysoké fyzické i psychické zátěži.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky k normalizaci správné funkce prostaty. Dále k normalizaci krevního tlaku včetně jeho snížení, k uvolnění hladkého svalstva, k navrácení a posílení vitality organismu a ke zvýšení jeho odolnosti, ke snadnějšímu hojení ran a urychlení regeneračních procesů, ke správnému vývoji kostí, šlach a svalů zejména mladých sportovců,
Byliny též zabraňují nadměrnému opotřebení kloubů a šlach. Osvědčily se i při mírnění stresu, neurózy a depresí, při chronické únavě, jako prostředek zlepšující paměť, při léčbě chronické nespavosti, tuberkulózy a nechutenství, při kožních onemocněních včetně akné, při prevenci vzniku osteoporózy a její léčbě, při léčbě mužské neplodnosti a jako stimulant sexuální aktivity. Pomáhají při nadměrné fyzické i psychické zátěži.

Výživa nemocných a vyčerpaných - získávání psychických sil nezbytných pro úspěšnou léčbu závažného onemocnění, návrat a posílení vitality, snadnější hojení ran, zmírnění účinků farmakologické léčby novotvarů a AÍDS, zmírnění účinků chemo a radioterapie (včetně vypadávání vlasů) a následná regenerace, opětovné získání ztracené hmotnosti.
Snížení účinků alkoholismu - regenerace organismu poškozeného alkoholismem, narkomanií nebo nadměrným užíváním léků.
Životní komfort starších osob - zpomalení procesu stárnutí, zachování svěžesti včetně pokožky, osvěžení paměti, posílení sebevědomí a psychiky, zachování dobrého zraku a sluchu, udržení pevnosti kostí a síly svalů, mírnění depresí a neuróz, při nespavosti.
Přírodní afrodiziakum - stimulace sexuální touhy a aktivity, regulace činnosti hormonálních žláz, zvýšení sexuální kondice a její zachování do pozdního věku, při impotenci, pro zvýšení počtu a jakosti spermií, při mužské neplodnosti.
Přírodní anabolikum - rychlá regenerace po náročném tréninku, zvýšení vytrvalosti, snadnější zvládání únavy a možnost absolvovat vyšší zátěže, podpora rozvoje kostí, šlach a svalů, zmírnění stresu spojeného se závodní činností, zabránění nadměrnému opotřebení kloubů a šlach.

Složení:
Achiote, Maca, Vrbovka, Maral a Echinacea v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližne půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)