Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Léčivá (Amazonská) liána / Zdravé klouby

Peruánské byliny - Léčivá (Amazonská) liána / Zdravé klouby
  • Peruánské byliny - Léčivá (Amazonská) liána / Zdravé klouby
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000045
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs působící blahodárně na všechny druhy zánětů, velmi vhodná při artritidách, revmatismu a bolestech zad. Čistí krev, celkově posiluje organismus.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.


Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky proti všem druhům zánětů, při artritidách a revmatismu, bolestech zad, pro čištění krve a celkové posílení organismu.

Složení:
Uňa de Gato Manayupa, Marco a Vrba v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)