Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
5/10

Obří přeslička / Harmonická žena

Peruánské byliny - Obří přeslička / Harmonická žena
  • Peruánské byliny - Obří přeslička / Harmonická žena
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000058
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs dodávající energii a psychický komfort při potížích v menopauze. Eliminuje návaly a depresivní nálady, vyvažuje činnost hormonálního systému těla, pomáhá udržet zdravé kosti, vlasy a nehty.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelky Jižžní Ameriky k dodání energie a psychické pohody při potížích spojených s menopauzou. Směs eliminuje návaly a depresivní nálady, vyvažuje činnost hormonálního systému těla. Podporuje zachování zdravých a pevných kostí, vlasů a nehtů.

Složení:
Cola de Caballo, Maca, Kotvičník, Jeřabina v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatelky) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)