Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Peruánský laskavec / Pevné cévy

Peruánské byliny - Peruánský laskavec / Pevné cévy
  • Peruánské byliny - Peruánský laskavec / Pevné cévy
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000044
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs velmi vhodná pro celkovou očistu krve, očistu cévních stěn a posílení srdeční činnosti. Snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, pomáhá při cévních problémech dolních končetin.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů.Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky k očistě krve, očistě cévních stěn, posílení srdeční činnosti, úpravě hladiny cholesterolu, krevního tlaku a při cévních problémech dolních končetin.

Složení:
Sanguinaria, Achiote, Caihua a květ Kaštanu v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)