Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Písečný květ / Zdravé ledviny

Peruánské byliny - Písečný květ / Zdravé ledviny
  • Peruánské byliny - Písečný květ / Zdravé ledviny
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000050
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs zlepšující funkci ledvin. Snižuje hladinu kyseliny močové v organismu, příznivě působí při poruchách funkce ledvin i při ledvinových kamenech.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi s úspěchem používají obyvatelé Jižní Ameriky ke zlepšení funkce ledvin a ke snížení hladiny kyseliny močové v organismu. Příznivě působí při poruchách funkce ledvin i při ledvinových kamenech.

Složení:
Chanca Piedra, Flor de Arena, Hluchavka a Malina v optimálním poměru.

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)