Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
9/10

Pralesní máta / Zdravé plíce

Peruánské byliny - Pralesní máta / Zdravé plíce
  • Peruánské byliny - Pralesní máta / Zdravé plíce
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000053
150.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs působící proti virovým onemocněním dýchacích cest, Díky několika přírodním antibiotikům posiluje imunitní systém a odolnost vůči další chřipce, viróze.
Balení obsahuje dávku na 11 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základe znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky proti chřipce a dalším virózám dýchacích cest a jejich příznakům, jako jsou rýma, kašel, dušnost a teplota.
Směs obsahuje několik druhů přírodních antibiotik a analgetik. Doporučujeme použít co nejdříve po prvních příznacích chřipky či jiné virózy dýchacích cest, většině uživatelů pak stačí necelé dva dny k tomu, aby se virózy zbavili. Síla bylin obsažených ve směsi se ovšem nejlépe projeví v případě akutního, silného ataku nemoci. Po vypití prvního šálku totiž dojde k okamžité úlevě, během následujících tří dnů pak většinou zmizí i veškeré příznaky virózy.
Přírodní fytoterapie navíc umožňuje přirozenou reakci imunitního systému. Podobně jako u očkování je pak jedinec proti virovému kmeni, který ho již jednou napadl, mnohem odolnější.

Složení:
Muňa, Wira a Podběl v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépa v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)