Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
10/10

Rudý strom / Život bez nádoru

Peruánské byliny - Rudý strom / Život bez nádoru
  • Peruánské byliny - Rudý strom / Život bez nádoru
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000047
180.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Bylinná směs podporující léčbu novotvarů a leukémie. Působí desinfekčně, antibakteriálně. Velmi vhodná také při napadení organismu parazity, zevně při kožních problémech, lupénce a ekzémech.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky jako podpůrný prostředek při léčbě nádorových onemocnění a leukémii, napadení organismu parazity a zevně při kožních problémech, lupénce a ekzémech.
Použité byliny mají výrazné protinádorové vlastnosti se selektivní toxicitou proti různým typům rakovinných buněk (nepoškozují zdravé buňky). Obsahují chemické látky a acetogeniny s nejsilnějšími protinádorovými a antivirovými vlastnostmi. Acetogeniny působí jako inhibitory enzymatických procesů probíhajících pouze v membránách rakovinotvorných buněk, Proto působí pouze na ně, na zdravé buňky vliv nemají.

Složení:
Ubos, Guanabana, Graviola - Annona, Noni a Benedic v optimálním poměru.

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)