Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
7/10

Zelená káva mletá 200 g

Zelená káva mletá 200 g
  • Zelená káva mletá 200 g
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000059
150.00,- KčCena
Doprava již od 128.00,- Kč prostřednictvím Doprava Česká pošta
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Zelená káva má detoxikační účinky, spaluje tuky a potlačuje chuť k jídlu. Urychluje metabolismus, obsahuje velké množství antioxidantů.

Kávovnk je nízkorostoucí strom nebo keř. Jeho zralé, červené bobule se po sklizni suší několik týdnů na slunci, dokud vnější obal nezaschne. Po roztžení se z obalu uvolní všeobecně známá kávová zrnka, takzvaná zelená káva. Známější káva černá vzniká jejím následným pražením.
Díky tomu, že neprošla procesem pražení, si zelená káva uchovává velké množství antioxidantů. Obsahuje také pro lidský organismus velmi důležité fenoly a kyselinu chlorogenovou (v černé kávě jí najdeme 3 až 6 %, v zelené ale cca 39 %). Zelená káva je běžnou součástí výživových doplňků pro podporu metabolismu a hubnutí (spalování tuků a omezení chuti k jídlu) a pro celkovou detoxikaci organismu.

Složení:
Plod Coffea arabica 100 %

Použití:
Připrava shodná s přípravou běžné (černé) kávy. Na přípravu jednoho šálku nápoje použít 1,5 až dvě kávové lžičky zelené kávy.

Kontraindikace:
Nevhodné pro malé děti a těhotné a kojící ženy. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)