Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
7/10

Palo Santo / Svaté dřevo - opojná luxusní vůně, léčba, meditace, energie

  • hinzugefügt: 05.02.2016   |   940 gelesen / angezeigt
Palo Santo (Svaté dřevo) je tropický a subtropický strom z čeledi březulovitých, kam patří spolu s kadidlovníkem nebo myrhovníkem. Stejně jako ony obsahuje velké množství pryskyřičných látek, které domorodé obyvatelstvo Jižní a Střední Ameriky využívá pro léčebné, rituální a meditační účely stovky let.

Díky luxusní, velmi příjemné, opojné a uklidňující vůni jsou doutnající dřívka Palo Santo s oblibou používána po celém světě také k provonění obytných prostor či interiérů aut. Zcela nahradí známé vonné tyčinky.

Palo Santo je běžně užíváno při prvních příznacích nachlazení a chřipky. Zmírňuje projevy astmatu bronchiale a bolesti hlavy, osvědčilo se také při zánětlivých stavech. Velmi účinné je při překonávání stresových, úzkostných a depresivních stavů. Snižuje svalové napětí.

Ve formě esenciálního oleje se Palo Santa využívá v kosmetickém půmyslu, v aromaterapii a jako součásti masážních emulzí. Účinně podporuje rekonvalescenci, tlumí bolest a působí protizánětlivě.

Nálev z vyluhovaných dřevěných špalíčků Palo Santa je výborným prostředkem k uklidnění a posílení nervového a imunitního systému. Indiáni ho od nepaměti užívají také jako lék proti nachlazení, chřipce, astmatu a jakýmkoliv dalším problémům souvisejícím s dýchacím ústrojím.

Dým doutnajícího Palo Santa podle indiánských šamanů harmonizuje energie a jejich proudění v místnosti či v jakémkoliv jiném prostoru, negativně působící energie a entity z místa naopak vypudí. Obdobně účinkuje na živé bytosti.
Kouř Palo Santa zvyšuje vibrace během přípravy na meditaci a umožňuje hlubší spojení se Zdrojem všeho stvoření.

Palo Santo / Svaté dřevo

Produkty odebíráme přímo od ekvádorského obchodního partnera certifikovaného tamním Ministerstvem rostlinné a živočišné výroby, vodního hospodářství a rybolovu pro vývoz těchto produktů ze země.
Náš partner zaručuje, že veškeré jím dodávané dřevo a výrobky z něj pocházejí jen a pouze z odumřelých stromů a spadlých větví. Velkou část zisku investuje do výsadby nových stromů a do zlepšení života nejchudších obyvatel Ekvádoru.