Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
8/10

"Ženská" palma Aguaje zdokonaluje postavu

  • hinzugefügt: 03.12.2014   |   2853 gelesen / angezeigt
Takzvaná palma (ve skutečnosti jde o strom z čeledi arekovitých) Mauritia flexuosa (místní název Aguaje) je pro obyvatele tropické Jižní Ameriky jednou z nejdůležitějších víceúčelově užívaných palem.
Amazonskými indiány Shipibo, ale i jinými etniky je přezdívána "Posvátný strom života" a považována za „Matku pralesa“ a to díky neuvěřitelné síle ukryté v jejích plodech. Ty mimo jiné obsahují látky podobné ženským hormonům, takzvané fytoestrogeny. Indiánky užívají plody aguaje již tisíce let a vědí, že jejich pravidelnou konzumací se ženské tělo vytvaruje do naprosté dokonalosti.

Této vlastnosti - schopnosti formovat krásné ženské tělo - může být velmi dobře využito jako součásti diet a prostředku velmi účinného snížení nadváhy. Během hubnutí je totiž tuk v ženském těle přerozdělován a ukládán pouze na „ta správná“ místa. Chcete-li užívat plody aguaje především z tohoto důvodu, velmi doporučujeme zároveň s nimi popíjet bylinnou směs Modrý květ / Detoxikace organismu.

Látky obsažené v plodech aguajey dokážou u žen odstranit či podstatně zmírnit migrény, problémy s pletí, vypadávání vlasů, osteoporózu (řídnutí kostí), menstruační bolesti a další. Aguaje je výborná pro těhotné a kojící ženy, zlepšuje totiž stav dětských svalů a kostí.

Aguaje / Matka pralesa