Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
9/10
Bylinná směs zlepšuje duševní stav, zvyšuje odolnost vůči stresu a depresím. Navrací a posiluje vitalitu po nemoci a lécích, pomáhá při psychickém vyčerpání, neurózách a nespavosti, tonizuje nervový systém.
Balení obsahuje dávku na 15 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů, Byliny použité v této směsi s úspěchem užívají obyvatelé jižní Ameriky ke zlepšení duševního stavu, ke snížení stresu a pocitů úzkosti. Při potřebě získat psychické síly k překonání vážného onemocnění, k navrácení a posílení vitality, k usnadnění hojení ran, k regeneraci organismu poškozeného alkoholismem, narkomanií či nadměrným užíváním léků.
Byliny využívají i ke zmírnění následků jednorázového nadměrného požití alkoholu, k zachování svěžesti pokožky, k osvěžení paměti, k posílení sebevědomí, ke zmírnění depresí, psychického vyčerpání a neuróz. Dále k zachování dobrého zraku a sluchu, k udržení pevnosti kostí a svalů a při nespavosti.

Složení:
Maca, Chuchuhuasa, Dobromysl, Třezalka a Meduňka v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)