Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
7/10
Bylinná směs normalizuje správnou funkci prostaty, navrací a posiluje vitalitu, urychluje regeneraci, stimuluje sexuální výkonnost. Zvyšuje odolnost při vysoké fyzické i psychické zátěži.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky k normalizaci správné funkce prostaty. Dále k normalizaci krevního tlaku včetně jeho snížení, k uvolnění hladkého svalstva, k navrácení a posílení vitality organismu a ke zvýšení jeho odolnosti, ke snadnějšímu hojení ran a urychlení regeneračních procesů, ke správnému vývoji kostí, šlach a svalů zejména mladých sportovců,
Byliny též zabraňují nadměrnému opotřebení kloubů a šlach. Osvědčily se i při mírnění stresu, neurózy a depresí, při chronické únavě, jako prostředek zlepšující paměť, při léčbě chronické nespavosti, tuberkulózy a nechutenství, při kožních onemocněních včetně akné, při prevenci vzniku osteoporózy a její léčbě, při léčbě mužské neplodnosti a jako stimulant sexuální aktivity. Pomáhají při nadměrné fyzické i psychické zátěži.

Výživa nemocných a vyčerpaných - získávání psychických sil nezbytných pro úspěšnou léčbu závažného onemocnění, návrat a posílení vitality, snadnější hojení ran, zmírnění účinků farmakologické léčby novotvarů a AÍDS, zmírnění účinků chemo a radioterapie (včetně vypadávání vlasů) a následná regenerace, opětovné získání ztracené hmotnosti.
Snížení účinků alkoholismu - regenerace organismu poškozeného alkoholismem, narkomanií nebo nadměrným užíváním léků.
Životní komfort starších osob - zpomalení procesu stárnutí, zachování svěžesti včetně pokožky, osvěžení paměti, posílení sebevědomí a psychiky, zachování dobrého zraku a sluchu, udržení pevnosti kostí a síly svalů, mírnění depresí a neuróz, při nespavosti.
Přírodní afrodiziakum - stimulace sexuální touhy a aktivity, regulace činnosti hormonálních žláz, zvýšení sexuální kondice a její zachování do pozdního věku, při impotenci, pro zvýšení počtu a jakosti spermií, při mužské neplodnosti.
Přírodní anabolikum - rychlá regenerace po náročném tréninku, zvýšení vytrvalosti, snadnější zvládání únavy a možnost absolvovat vyšší zátěže, podpora rozvoje kostí, šlach a svalů, zmírnění stresu spojeného se závodní činností, zabránění nadměrnému opotřebení kloubů a šlach.

Složení:
Achiote, Maca, Vrbovka, Maral a Echinacea v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližne půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)