Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
5/10
Bylinná směs dodávající energii a psychický komfort při potížích v menopauze. Eliminuje návaly a depresivní nálady, vyvažuje činnost hormonálního systému těla, pomáhá udržet zdravé kosti, vlasy a nehty.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelky Jižžní Ameriky k dodání energie a psychické pohody při potížích spojených s menopauzou. Směs eliminuje návaly a depresivní nálady, vyvažuje činnost hormonálního systému těla. Podporuje zachování zdravých a pevných kostí, vlasů a nehtů.

Složení:
Cola de Caballo, Maca, Kotvičník, Jeřabina v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatelky) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)