Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
10/10
Seznamovací balíček Palo Santo. Palo Santo (strom příbuzný myrhovníku a kadidlovníku) obsahuje velké množství pryskyřičných látek využívaných jihoamerickými šamany již od předkolumbovských dob k léčebným, meditačním a rituálním účelům.

Seznamovací balíček obsahuje cca 1, 5 ml 100% esenciálního oleje Bursera graveolens a tři přibližně 4 cm dlouhé kousky dřeva Palo Santo.

100% esenciální olej Palo Santo se skvěle uplatní v aromaterapii. Zmírňuje či odstraňuje pocity a stavy úzkosti, deprese, vyčerpanosti, smutku, nejistoty, osamělostí. Potlačuje záchvaty paniky, výrazně tlumí stres. Jako součást masážních olejů a emulzí účinně podporuje rekonvalescenci, tlumí bolest a působí protizánětlivě.
Další informace

Složení:
Bursera graveolens 100 %

Použití 100% esenciálního oleje Palo Santo:
Pro meditační a relaxační účely kápněte několik kapek oleje do vody (čím méně vody, tím koncentrovanější výpary). Pomocí difuzéru či odpařovače nechejte výpary mísit se s okolním vzduchem a vědomě dýchejte. Podobným způsobem lze olej užívat k mírnění příznaků nachlazení, chřipky, astmatu či migrény. Stejně postupujte při stresových, úzkostných či depresivních stavech.
Přímá inhalace z dlaní přiblížených k obličeji (plně postačuje 1 rozetřená kapka) poskytuje vydatnější výpary. Hluboce a vědomě vdechujte.
100% esenciální olej Palo Santo je s oblibou užíván také jako součást masážních olejů a emulzí. Vmíchejte několik kapek do základového oleje či emulze.

Použití vonných dřívek Palo Santo:
Výluh ze dřeva vhodný při nachlazení, kašli, chřipce, astmatu a dalších chronických dýchacích potížích připravíte z jednoho špalíčku, který vařte ve 250 ml vody 15 minut. Nápoj zceďte a teplý vypijte před spaním. Dle chuti můžete osladit třtinovým cukrem či medem.
Pro relaxační, meditační a rituální účely zapalte špalíček na cca 5 až 20 sekund. Po zhasnutí plamene nechte dřívko doutnat na nehořlavé podložce, případně s ním projděte po obvodu místnosti.
Dřevo není vonná tyčinka, lze ho zapalovat opakovaně.
Díky luxusní, velmi příjemné, opojné a uklidňující vůni jsou doutnající dřívka Palo Santo s oblibou používána po celém světě také k prostému provonění obytných prostor či interiérů aut. Zcela nahradí známé vonné tyčinky.
(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)