Doporučte nás
  • Teilen Sie die positive Erfahrung aus unserer Zusammenarbeit und empfehlen Sie uns Ihren Freunden und Bekannten:
7/10
Zelená káva má detoxikační účinky, spaluje tuky a potlačuje chuť k jídlu. Urychluje metabolismus, obsahuje velké množství antioxidantů.

Kávovnk je nízkorostoucí strom nebo keř. Jeho zralé, červené bobule se po sklizni suší několik týdnů na slunci, dokud vnější obal nezaschne. Po roztžení se z obalu uvolní všeobecně známá kávová zrnka, takzvaná zelená káva. Známější káva černá vzniká jejím následným pražením.
Díky tomu, že neprošla procesem pražení, si zelená káva uchovává velké množství antioxidantů. Obsahuje také pro lidský organismus velmi důležité fenoly a kyselinu chlorogenovou (v černé kávě jí najdeme 3 až 6 %, v zelené ale cca 39 %). Zelená káva je běžnou součástí výživových doplňků pro podporu metabolismu a hubnutí (spalování tuků a omezení chuti k jídlu) a pro celkovou detoxikaci organismu.

Složení:
Plod Coffea arabica 100 %

Použití:
Připrava shodná s přípravou běžné (černé) kávy. Na přípravu jednoho šálku nápoje použít 1,5 až dvě kávové lžičky zelené kávy.

Kontraindikace:
Nevhodné pro malé děti a těhotné a kojící ženy. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.

(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)