Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
7/10

Bílý květ / Zdravá žena

Peruánské byliny - Bílý květ / Zdravá žena
  • Peruánské byliny - Bílý květ / Zdravá žena
(images are for illustrative purposes only)
product ID
1000055
180.00,- KčPrice
available
Shipping now from 128.00,- Kč via the Doprava Česká pošta
(recycling fee is counted in the price)   
Bylinná směs působící příznivě na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách. Tonizuje vaječníky a dělohu, posiluje ženské reprodukční orgány. Velmi vhodná při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky při bolestivé a nepravidelné menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách, při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů. Tonizuje vaječníky a dělohu, Vhodná také pro očistu kůže od chronických skvrn.

Složení:
Flor Blanca, Marco, Conchalagua, Kontryhel, Řebříček a Přeslička v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatelky) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat.Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)