Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
7/10
Bylinná směs působící blahodárně na všechny druhy zánětů, velmi vhodná při artritidách, revmatismu a bolestech zad. Čistí krev, celkově posiluje organismus.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.


Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky proti všem druhům zánětů, při artritidách a revmatismu, bolestech zad, pro čištění krve a celkové posílení organismu.

Složení:
Uňa de Gato Manayupa, Marco a Vrba v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)