Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
8/10
Bylinná směs velmi vhodná pro celkovou očistu krve, očistu cévních stěn a posílení srdeční činnosti. Snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, pomáhá při cévních problémech dolních končetin.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů.Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky k očistě krve, očistě cévních stěn, posílení srdeční činnosti, úpravě hladiny cholesterolu, krevního tlaku a při cévních problémech dolních končetin.

Složení:
Sanguinaria, Achiote, Caihua a květ Kaštanu v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)