Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
9/10
Bylinná směs působící proti virovým onemocněním dýchacích cest, Díky několika přírodním antibiotikům posiluje imunitní systém a odolnost vůči další chřipce, viróze.
Balení obsahuje dávku na 11 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základe znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky proti chřipce a dalším virózám dýchacích cest a jejich příznakům, jako jsou rýma, kašel, dušnost a teplota.
Směs obsahuje několik druhů přírodních antibiotik a analgetik. Doporučujeme použít co nejdříve po prvních příznacích chřipky či jiné virózy dýchacích cest, většině uživatelů pak stačí necelé dva dny k tomu, aby se virózy zbavili. Síla bylin obsažených ve směsi se ovšem nejlépe projeví v případě akutního, silného ataku nemoci. Po vypití prvního šálku totiž dojde k okamžité úlevě, během následujících tří dnů pak většinou zmizí i veškeré příznaky virózy.
Přírodní fytoterapie navíc umožňuje přirozenou reakci imunitního systému. Podobně jako u očkování je pak jedinec proti virovému kmeni, který ho již jednou napadl, mnohem odolnější.

Složení:
Muňa, Wira a Podběl v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépa v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)