Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
10/10
Bylinná směs podporující léčbu novotvarů a leukémie. Působí desinfekčně, antibakteriálně. Velmi vhodná také při napadení organismu parazity, zevně při kožních problémech, lupénce a ekzémech.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky jako podpůrný prostředek při léčbě nádorových onemocnění a leukémii, napadení organismu parazity a zevně při kožních problémech, lupénce a ekzémech.
Použité byliny mají výrazné protinádorové vlastnosti se selektivní toxicitou proti různým typům rakovinných buněk (nepoškozují zdravé buňky). Obsahují chemické látky a acetogeniny s nejsilnějšími protinádorovými a antivirovými vlastnostmi. Acetogeniny působí jako inhibitory enzymatických procesů probíhajících pouze v membránách rakovinotvorných buněk, Proto působí pouze na ně, na zdravé buňky vliv nemají.

Složení:
Ubos, Guanabana, Graviola - Annona, Noni a Benedic v optimálním poměru.

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Zarovnanou polévkovou lžíci zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkách ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)