Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
7/10

Růžový květ / Zdravá játra

Peruánské byliny - Růžový květ / Zdravá játra
  • Peruánské byliny - Růžový květ / Zdravá játra
(images are for illustrative purposes only)
product ID
1000046
180.00,- KčPrice
available
Shipping now from 80.00,- Kč via the Doprava Česká pošta
(recycling fee is counted in the price)   
Bylinná směs posiluje činnost jater, pomáhá snížit křeče hladkého svalstva. Vhodná pro detoxikaci a léčbu žlučových kamenů. Snižuje cholesterol, pomáhá správně trávit tuky.
Balení obsahuje dávku na 12 až 15 dnů.

Směs bylin vytvořená na základě dlouholetých znalostí a zkušeností jihoamerických indiánů a jejich šamanů. Byliny použité v této směsi užívají s úspěchem obyvatelé Jižní Ameriky při nutnosti posílit činnost jater, pro snížení křečí hladkého svalstva, k podpoře funkcí jater a ledvin a jejich detoxikaci. Dále při léčbě žlučových kamenů, pro správné trávení tuků a ke snížení hladiny cholesterolu.

Složení:
Tawari Amarillo, Hercampuri, Canchapiedra Tawari, list Pampelišky a Čekanka v optimálním poměru

Použití:
Před použitím směs důkladně promíchejte. Jednu polévkovou lžíci směsi (od zarovnané po vrchovatou dle hmotnosti uživatele) zalijte 700 až 1000 ml vroucí vody a nechejte 10 až 15 minut vyluhovat. Po zcezení nápoj uchovejte nejlépe v termosce a popíjejte v rovnoměrných dávkáćh ráno, v poledne a večer přibližně půl hodiny před jídlem. Před užitím dalšího balení doporučujeme dvoutýdenní pauzu. V průběhu užívání doporučujeme zvýšit denní příjem tekutin.

Kontraindikace:
Neužívat v těhotenství a v případě plánovaného těhotenství. Nevhodné pro děti do 10 let věku. Vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky. Nenahrazuje medikaci, není náhradou stravy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)