Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
7/10
Olej lisovaný z plodů (ořechů). Bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin nezbytných pro zdravý život jedince. Olej jich obsahuje až 90 %, takový poměr nenalezneme v žádných jiných plodech olejnatých rostlin.

Olej Sacha Inchi příznivě ovlivňuje lidskou pokožku, mozek, srdce, trávicí trakt a metabolismus, průběh těhotenství, předchází nádorovým onemocněním. Zvyšuje kapacitu mozkových buněk, zlepšuje paměť, podporuje myšlenkové procesy, logiku a představivost. Zlepšuje činnost centrálního nervového systému. Pomáhá při demenci, depresi, stresu, únavě, nervovém i psychickém vyčerpání, nespavosti. Zlepšuje stav nemocných s Alzheimerovou chorobou a pomáhá při migrénách. Posiluje srdce a pomáhá udržet stálý krevní tlak, snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, reguluje hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá předcházet onemocněním oběhového systému, srdečním infarktům a trombózám, zlepšuje krevní oběh.
Předchází zácpám, pomáhá při redukčních dietách, reguluje hladinu krevního cukru a pomáhá při zánětech střev. Snižuje riziko revmatických onemocnění, zánětů kloubů, artrózy, vředových zánětů tenkého i tlustého střeva, zánětů průdušek a astmatu i zánětů plic.Je ideální potravinou pro těhotné ženy, usnadňuje správný vývoj plodu, má zásadní vliv na rozvoj nervových tkání plodu a správný vývoj mozku a nervového systému. Má pozitivní vliv na rozvoj dítěte v každém věku. Zpomaluje růst nádorových buněk a podporuje léčbu nádorů. Posiluje imunitní systém. Zpomaluje procesy stárnutí, předchází vypadávání vlasů, posiluje nehty. Předchází a pomáhá při léčbě ekzémů, lupénky. Snižuje hormonální problémy žen. Pomáhá při hubnutí a udržení váhy.

Složení:
Omega 3 - 48,6 %, Omega 6 - 36,8 %, Omega 9 - 8,3 %, antioxidanty, jód, vitamíny A, E

Použití:
Před použitím olej důkladně promíchejte. Užívejte denně jednu až dvě lžičky do jídla.

Kontraindikace:
Vhodné pro každého bez omezení.  Velmi vzácně se může objevit přecitlivělost na obsažené látky.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)