Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
9/10
Sangre de Drago (Dračí krev) je pryskyřice se silným antivirovým, antibakteriálním, protiplísňovým, hemostatickým, protinádorovým a tonizujícím účinkem.
Balení obsahuje 25 ml.

Sangre de Drago (Dračí krev) posiluje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu. Urychluje hojení ran a chrání žaludeční sliznici. Doporučuje se v případě viróz dýchacích cest, oparů, zánětů jater a při průjmech různého původu. Pryskyřice zředěná ve vodě se používá k výplachům dutiny ústní při zánětech dásní, po extrakcích zubů, ke kloktání při angínách. Vně se užívá při bércových vředech, k rychlejší regeneraci pokožky poškozené poraněním, při popáleninách a haemeroidech.

Složení:
Sangre de Drago 100 %

Použití:
Vnitřně: choroby žaludku, dvanácterníku, záněty tenkého i tlustého střeva, virové záněty jater typu A, B a C, průjmy, trávicí problémy včetně nadýmání, pásový opar, virový zánět dýchacích cest, zánět mandlí a ústní dutiny, chřipka, angína.

Vně: zastavení krvácení, prevence před infekcemi, urychlení regenerace tkáně, opary, popáleniny, bodnutí hmyzem, haemeroidy, urychlené hojení ran a popraskané kůže.

Pití: Začněte třemi kapkami denně, dávku lze postupně zvyšovat až na 20 kapek denně. Pijte zředěné vodou (množství vody dle chuti).
Kloktání a výplachy: 5 kapek zřeďte v 50 ml vody.
Vnější potírání: Kapku Sangre de Drago naneste na hřbet ruky, rychlým třením vytvořte světlou pěnu a tu natřete v malém množství přímo na nebo do rány.

Kontraindikace:
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)